ReklamPR'ı Twitter'da takip etmek için:

Arçelik: Arçelik 2009 - Sevdiklerine E-Kart gönder, E-Posta adresini de bize gönder

Arçelik'in yılbaşı için hazırladığı elektronik tebrik kartı gönderme sitesi. Oldukça hoş bir çalışma olmuş. İnceleyelim:Havai fişek patlatacağımız mekanı seçmemiz gerekiyor. Altı farklı mekan var, hepsi de güzel tasarlanmış. Bazılarında Çelik görünüyor.
Ardından göndermek istediğimiz mesajı yazmamız lazım. Burada hoş detaylar var. Mesela mesajın herhangi bir satırına ":love" yazarak kalp çıkmasını, ":P" yazarak dil çıkaran bir surat çıkmasını sağlayabiliyoruz.
Yazdığımız mesajın önizlemesine bakabiliyoruz. Yazılar böyle gözüküyor.Bir de videosunu ekledim. Nedense animasyonlar videoda normalden çok daha hızlı gözüküyorlar. Yine de animasyonların ne kadar hoş olduğu hakkında fikir verecektir.Bizim ve arkadaşımızın e-posta adreslerini istiyor. Adımızı da yazmalıyız.Kullanım şartlarını okumayı unutmayın. Gördüğünüz gibi sizin ve arkadaşınızın e-posta adresleri "Yeni ürün ve hizmetleri" bildirmek için kullanılabiliyormuş."Ateşle" düğmesine basınca hoş bir animasyon çıkıyor. Fişeğin üstünde az önce girdiğiniz isminiz yazılı.Son çıkan ekran. "Yılbaşı için küçük hediye fikirleri" düğmesine dikkat.Size gönderilen bir gösterinin sonunda da bu mesaj çıkıyor.Sonuçta, uygulama çok başarılı. E-posta adreslerinize daha sonra gelebilecek reklam mesajlarından endişelenmiyorsanız sevdiklerinize hoş mesajlar göndermek için kullanabilirsiniz. Adresi: http://www.arcelik2009.com